BİBER GAZI

Göz Yaşartıcı

Biber Gazı Nedir?

Biber Gazı Kullanıldığı Durumlar

JENİX BİBER GAZI

ONLİNE SPARİŞ HATTI

BİBER GAZI NASIL KULLANILIR
Çaldirin 0(544) 6 333 544
Çaldirin Arayalim
CEP TEL

Biber Gazı Sprey Kullanımı - Nato BiberGazı


Basit ve ÇOK KOLAY, Biber gazı nasıl sıkılır? nasıl sıkılırsa daha etkili olur tüm sorularınızın cevaplarını yanıtlıyoruz, Nato Biber Gazı Spreyin kullanımı o kadar kolay ki tek yapmanız gereken saldırganın yüzüne doğru sıkmanız gözüne denk getirmenize gerek bile yok o yinede etkisini göstericektir geneldede zaten kimse gözüne denk getirmeye çalışmıyor suratına doğru biber gazını sıkıp kurtulmak istiyor tabi tam olarak göze denk getirmek kolay değil :), yüze doğru sıkılmasıda etkilidir yanlız göze sıkılırsa daha uzun süre etkili olucaktır, o anki duruma göre zaten bunu siz yapıcaksınız yeterki yanınızda biber gazınız bulunsun. spreyi nasıl mı sıkıcaksınız üzerindeki tuşu bastırmanız yeterli, saldırgana spreyi sıktıktan sonra nata biber gazı spreyi etkisini göstermeye başlar ve saldırganın gözlerinin geçici olarak kapanmasını sağlar, saldırgan 40-50 dakika boyunca etkisiz hala gelmiş olur, bu sürenin sonunda hiç bir şekilde kalıcı bir zarar bırakmaz, lütfen nato biber gazı spreyi sadece hayati bir tehlike ile karşılaşırsanız kullanınız, ihmal etmeyin.
Nato Biber Gazı Spreyi sadece hayatınızı tehtit eden saldırganlara karşı kullanınız, hayati tehlike söz konusu olmadığı durumlarda kullanmanız suçtur.

Biber Gazı spreyi kesinlikle rüzgara karşı sıkmayınız, kapalı bir ortamda sıkarsanızda kısa sürede oda içine yayılıcağından oradan uzaklaşınız.

 

BİBER GAZI  KULLANIMI YASAL MI DEĞİL Mİ İLGİLİ KANUN MADDESİ;

Öldürücü olmayan kimyasal silahlar sınıfına girer. Kullanımı, 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun Uygulamasına İlişkin Yönetmelikte, yasal olarak kabul edilmektedir. İlgili Yönetmeliğin Ateşli Silahlar başlıklı, 4.bölümünün Silah Bulundurma ve Taşıma İzni Verilmesi başlığını taşıyan 24. maddesinde şu ifade yer almaktadır: “Koruma ve güvenliğin sağlanabilmesi için fiziki önlemlere ve güvenlik cihazlarına öncelik verilir. Komisyon, orantılılık ilkesine uygun olarak canlılar üzerinde kalıcı etkisi olmayan kimyasalların kullanılmasına izin verebilir."

 

.

Bize Yazin
Adiniz*
Email Adresiniz*
Telefon Numaraniz*
Baslik*
Mesajiniz*


.

BİBER GAZI Göz Yaşartıcı Biber Gazı Nedir? Biber Gazı Kullanıldığı Durumlar JENİX BİBER GAZI ONLİNE SPARİŞ HATTI


Sitemizi bugün 20 kullanici ziyaret etmistir.